Mucize  Besin: Spirulina

NASA ev ESA astronotların uzay seyahatlerindeki beslenmelerinde Spirulina yosun kullanılıyor. Birleşmiş Milletler açlıkla mücadelede Spirulina’dan faydalanıyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Cenevre’deki bir toplantıda “Spirulina çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı bir besindir.” açıklaması yaptı. (1993) IIMSAM açlıkla mücadele kapsamında yaklaşık 90.000 Kenya'lıyı Spirulina ile besledi.

Video yükleniyor...

Spirulina Kullananlar

Spirulina Kullananlar

Merhaba ben spirulinayı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum! ve anemi hastasıyım! öncelikle dondurulmuş Spirulina ile başladım, sonra kurutulmuş toz Spirulina ve şimdi kapsül olarak devam ediyorum :) açıkçası çok faydasını gördüm ve hala görmekteyim! gün içerisinde ayrı ayrı almayı unuttuğum için sabahları 3 kapsül birden içiyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum! (Destina Y***Z – 25 – Ankara

Vücuduma zindelik getirsin diye kullanmaya başladım ve günde 3 kapsül kullanıyorum. 10-15 gün düzenli kullanımdan sonra etkisini gösterdi ve şu an kendimi çok zinde hissediyorum. (Volkan A***I – 36 – Adana)

Kötü kolesterolüm sürekli yüksek seviyedeydi. spirulina kullanmaya başladım. Günde 3 kapsül şeklinde sabah öğlen ve akşam birer tane kullandım. Test sonuçlarımda iyi kolesterolüm yükselip, kötü kolesterolüm düştü. (Ahmet Can KARS****** – 42 – İstanbul)

Şekerim ve tansiyonum var, takviye olarak sabah ve akşam birer kapsül olmak üzere günde 2 kapsül kullanıyorum, kendimi çok sağlıklı hissediyorum, düzenli kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim. (Zeynel TU*** – 48 – Adana)

Sindirim bozukluğu sorunum vardı. Ayrıca gün içerisinde kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyordum. Doğal yollarla çözüm arayarak spirulinayı keşfettim. spirulina sindirim sistemimi düzenleyerek vücuduma zindelik verdi. Bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip oldum. Teşekkürler.. (Vacide ERKUL**** – 44 – İstanbul)

Ürününüzü kullandım. Aynı zamanda iştah kesici bir ürün onun için günde iki kez öğlen ve aksamları kullandım. İştahımı kesti. Özellikle yorgunluğa iyi geldiği için kullandım. Bir ay kullanıp bırakmadım. Düzenli kullandım. Zamanla kapsül sayısını azalttım. Zaten iştahınız kesiliyor. 2 kg verdim. Kontrollerimde sekerim, kolesterolüm, tansiyonum çok iyi çıkmıştı. (Özlem EYC** – 30 – İstanbul)

spirulina yüz maskesini bir arkadaşım vesilesiyle aldım. İlk kullanımda inanılmaz bir şekilde cildimi temizledi, canlandırdı ve parlattı. Sürekli kullanıyorum. Doğal olması ve aynı zamanda tüketebiliyor olmamız da çok ilgimi çekti. (Esra DOĞ***I – 36 – İzmir)

Demir eksikliği sorunum var. Spirulina’yı kullanmaya başladıktan sonra kendimi daha canlı, daha zinde hissetmeye başladım. Yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerim azaldı. Ayrıca kendimi psikolojik olarak daha rahat hissetmeye başladım. (Berna YU***CAN – 32 – Adana)
Bağlantılar

 • AKUATİK
  Spirulina'yı 2006'dan beri doğal ortamında sizin için üretiyoruz. Spirulina yosun hakkında daha detaylı bilgiler bulabileceğiniz kurumsal web sitesi.
 • ALGAMAX
  %100 doğal Spirulina yosun bitkisel kapsül formunda...
  ALGEE
  %100 doğal Spirulina ile hazırlanmış dermokozmetik ürünleri...
 • Facebook Sayfası
  AKUATİK Sağlık Köşesi
  Instagram Sayfası
  AKUATİK
  Twitter Sayfası
  AKUATİK