Mucize  Besin: Spirulina

NASA ev ESA astronotların uzay seyahatlerindeki beslenmelerinde Spirulina yosun kullanılıyor. Birleşmiş Milletler açlıkla mücadelede Spirulina’dan faydalanıyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Cenevre’deki bir toplantıda “Spirulina çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı bir besindir.” açıklaması yaptı. (1993) IIMSAM açlıkla mücadele kapsamında yaklaşık 90.000 Kenya'lıyı Spirulina ile besledi.

Video yükleniyor...

Site Kullanım ve Gizlilik Kuralları

Sitemizde bulunan ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, doğruluğu hakkında ve kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Sitede bahsi geçen ürünler gıda destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanılmaz.

www.spirulina.gen.tr web sitesindeki bilgiler başkaları tarafından izinsiz 3. şahıslara kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, değiştirilemez ve iletilemez. Sitemizde (www.spirulina.gen.tr) adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.

www.spirulina.gen.tr sitesinde bazı hizmetlerinden yararlanmaları için kullanıcılardan toplanan e-posta adresleri, telefon numaraları gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak veya pazarlanmayacaktır.

Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu ve içeriğinde oluşabilecek eksiklik, hata veya noksanlıklardan dolayı firmamızın cezai ve hukuki sorumluluğunun olmayacağını kabul ederler.

Site yönetimi, kullanım şartlarını istediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcıların sorumluluğu altındadır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.
Bağlantılar

 • AKUATİK
  Spirulina'yı 2006'dan beri doğal ortamında sizin için üretiyoruz. Spirulina yosun hakkında daha detaylı bilgiler bulabileceğiniz kurumsal web sitesi.
 • ALGAMAX
  %100 doğal Spirulina yosun bitkisel kapsül formunda...
  ALGEE
  %100 doğal Spirulina ile hazırlanmış dermokozmetik ürünleri...
 • Facebook Sayfası
  AKUATİK Sağlık Köşesi
  Instagram Sayfası
  AKUATİK
  Twitter Sayfası
  AKUATİK